Maturitní ples Ný

Vážení přátelé, milí rodiče, učitelé*ky, student*ky současní i bývalí, srdečně vás zveme na maturitní ples třídy Ný, který se uskuteční 10. března 2023.

🧭 ⏰ Ples se bude konat v sálu Vzlet v pátek 10. března 2023 od 18:00. Adresa je Holandská 669/1, Praha 10 – Vršovice.

🎫 Lístky budou v prodeji u studentů třídy Ný v budově školy. Tu momentálně najdete na adrese Letohradská 370/1. Nemáte-li to zrovna při cestě, napište si o ně na email kudlacek.tomas@zak.prirodniskola.cz. Po zaplacení převodem na účet vám lístky vydáme na místě před začátkem plesu.

💸 Cena lístku je 300,- na stání 400,- na sezení

Je vám toto datum povědomé? Není divu! Přesně v tento den před 30 lety vznikla Přírodní škola. Pojďte s námi společně oslavit toto významné jubileum a nenechte si ujít bezpochyby nejdůležitější kulturní událost celého roku!

studenti*ky Nýa

Kromě klasického plesání za doprovodu skvělé hudby se můžete těšit na osobité rozloučení s maturanty a nabitý program. Více se ale dozvíte až na místě.

Součástí maturitního plesu bude i část programu věnovaná výročí Přírodní školy.
V prostoru bude také instalována vzpomínková výstava

🎉 Na ples naváže fenomenální afterparty. Místo konání bude upřesněno. Afterparty je přístupná všem starším 15 let. Lístky bude možné zakoupit na plese.

Moc se na vás těšíme! vaši Nýáni

Další akce k 30. letům Přírodní školy

Koncert k 30 letům

středa 22. března 2023
Písecká brána

Přij’dte si zazpívat “přírodoškolské” hity a potkat se s kamarády či současnými učiteli*akmi a žáky*němi Přírodní školy.

Výlet a slavnost

sobota 22. dubna 2023
Křivoklátsko a Svatý Jan pod Skalou

Vyrazíme do milovaných končin údolí Svatého Jana pod Skalou. Čeká nás také malý zahradní slavnost s opekáním. Ideální příležitos vyrazit ven i s celou rodinou a dětmi. 🙂

Filmový večer

středa 31. května 2023, 18:00
Kino Aero, Praha 3

Letošní filmový večer bude ve znamenání ohlédnutí za 30 lety. Můžete se těšit na překvapení a posedět v příjemném prostředí kina Aero na Praze 3.