Nová škola pro Přírodní školu

Stavba stále běží, přidali jsme aktuální fotky z června. Děkujeme za obrovskou podporu na benefičním koncertu ve Vzletu na konci května.

Po 6 letech hledání, stovkách jednání se Přírodní škola snad letos nastěhuje do nové budovy na Praze 5 – Velké Ohradě.

Pokud máte možnost nám pomoci nepředvídatelně prodraženou rekonstrukci a přestěhování do nových prostor zvládnout, budeme vás společně se všemi studenty Přírodní školy nesmírně vděční. Nová škola nám konečně umožní dlouhodobé fungování v důstojných a dostatečně velkých prostorách.

Skupina Hm…, hosté a Přírodní škola koncert se vzletnými cíli

Naši přátelé a rodiče na podporu rekonstrukce naší nové školy uspořádali benefiční koncert. Děkujeme mnohokrát, zaplnili jste vršovický Vzlet do posledního volného místa! ❤️

Vzlet, 29. května, skupina Hm…, DJ Mardoša, Milan Cais, Martha Issová a další

Nová škola pro Přírodní školu

Po téměř šesti letech intenzivního hledání, návštěvách desítek různých objektů, stovkách hodin jednání se naděje dosažení nového dlouhodobého sídla Přírodní školy stala téměř realitou.

Na začátku března jsme se dozvěděli výsledky výběrového řízení na adaptaci prostor na Velké Ohradě. A i když je cena stanovená vítěznou firmou reálná, bohužel přesahuje původní odhady a tedy i finanční balík, který se nám podařilo zajistit a to o cca tři miliony korun (25% odhadované ceny). Je to mj. způsobeno turbulencemi na trhu, inflací a dalšími faktory, které jsme nemohli ani při nejlepší snaze ovlivnit. I tak se v průběhu projektu a tendru podařilo výslednou částku výrazně zlevnit.

 

Proč jsme vyhlásili sbírku?

V současné době nevidíme žádné jiné dlouhodobější řešení. Proto se určitě pokusíme i zbývající potřebné finance co nejdříve zajistit, abychom se podle plánu mohli v září stěhovat.

Proto se obracíme na vás všechny se smělým dotazem, jestli ve svém okolí nemáte někoho, kdo by třicet let fungující netradiční školu – Vaší školu, tedy  Přírodní školu, podpořil finančním darem nebo bezúročnou půjčkou

Za Vaší podporu v jakékoliv podobě Vám děkujeme!

Stavba nové školy běží

Podívejte se na aktuální fotky ze stavby. Pokud půjde vše podle plánu, budeme se v srpnu stěhovat!

ČERVEN 2023

KVĚTEN 2023

Jak lze přispět?

Dar na portálu darujme.cz

Vystavíme vám potvrzení o daru díky, kterému si jej budete moci odečíst od základu daně při podávání daňového přiznání.

Nebankovní
půjčka škole

Přírodní škole pomůže i výhodná půjčka. Přesné podmínky bychom s vámi sjednali individuálně.

Darovací smlouva

Pokud je pro Vás nebo Vaší společnost z nějakého důvodu nevhodné využívat systém Darujme.cz, rádi po domluvě vystavíme individuální darovací smlouvu.

Další kampaně Přírodní školy na darujme.cz

Fond pro podporu studujících

Fond pro podporu studujících je určený pro žákyně a žáky, kteří mají dobré studijní výsledky a kterým bychom rádi umožnili studium na naší škole, přestože jejich rodiny mají prokazatelné problémy platit školné v plné výši. Fond je určený i pro stávající studenty, jejichž rodiče se dostali do nečekané náročné ekonomické situace a nejsou dále schopni hradit všechny studijní náklady. Získání příspěvku z tohoto fondu je to podmíněno studijním úspěchem a aktivním přístupem ke studiu a aktivitám školy.

 

Vybavení jazykové učebny angličtiny

Díky vašemu daru pořídíme projektor, kvalitní ozvučení, které je důležité zejména pro poslechová cvičení a zkoušení, projekční plátno, konektivitu k připojení počítače a kvalitní katedru pro učitele.

 

Školní tabule do každé třídy

Díky vašemu daru vybavíme čtyři školní třídy v nové škole kvalitními tabulemi.

Za váš příspěvek pořídíme 4 kusy výškově nastavitelných ergonomických třídílných tabulí se zavíráním s magnetickým keramickým povrchem (tabule jsou bílé a píše se na ně fixami). Tyto kvalitní tabule vyrábí česká firma v tuzemsku.

 

Děkujeme za Váš dar. Vystavíme vám za něj potvrzení, které může uplatnit do svého daňového přiznání.

Příjemce finanční podpory:

Gymnázium Přírodní škola, z.ú.
Letohradská 370/1
170 00 Praha 7 – Holešovice
IČ: 25107500
DIČ: CZ25107500
č. účtu: 2029103504/0600

Gymnázium Přírodní škola, z.ú.

Letohradská 370/1
170 00 Praha 7 – Holešovice

IČ: 25107500
DIČ: CZ25107500
č. účtu: 2029103504/0600

Najdete nás i jinde na webu: